Góra Grosza 2018

Rusza kolejna, XIX już edycja ogólnopolskiej akcji Góra Grosza!

Celem, na który zbierane są monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne, prospołeczne oraz pokazanie młodym ludziom, jaką moc niesie za sobą niewielka pomoc tak wielu ludzi. A wszystko to dla najbardziej potrzebujących - dzieci i młodzieży, których los sprawił, że nie jest im dane wychowywać się w domu rodzinnym.

Kwestowanie w ramach Góry Grosza odbędzie się na terenie Naszej szkoły, podobnie jak w całej Polsce w terminie od 26 listopada 2018 roku do 2 stycznia 2019 roku. Odpowiedzialni za zbiórkę monet będą członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Rusza kolejna XIX edycja ogólnopolskiej akcji Góra Grosza