Grudniowe akcje charytatywne

Szkolne inicjatywy charytatywne w miesiącu grudniu

Wolontariusze we współpracy z Samorządem Uczniowskim organizują dwie ważne zbiórki:

1. Szlachetna Paczka – organizowana dla Pani Katarzyny, starszej wiekiem, samotnej, schorowanej kobiety. Potrzeby: produkty spożywcze, chemia gospodarcza, koc, produkty suche, konserwy z dłuższą datą ważności.

Możliwość składowania darów w gabinecie pedagoga szkolnego lub w ramach klasowej inicjatywy (do wychowawców klas). Dostarczenie darów do dnia 6 grudnia (piątek).

2.

Zbiórka dla schroniska na rzecz Fundacji Nowosolskich Adopcji Zwierząt; Adoptuj Psiaka – Polska Organizacja Pomocy Zwierzętom, Kożuchowskie Zwierzaki do Adopcji: zbiórka karmy, ręczników, kocy, kojców, zabawek dla psów i innych akcesoriów. Termin dostarczania w/w produktów trwa do dnia 6 grudnia. Miejsce składowania: biblioteka szkolna, gabinet kierownika szkolenia praktycznego (109).

Zapraszamy do udziału w zbiórkach