Impreza integracyjna na stadionie

W piątek 9 października uczniowie klas pierwszych zawitali na miejski stadion, aby móc uczestniczyć w rozgrywkach sportowo – rekreacyjnych. Wyjście było formą integracji uczniów oraz pretekstem do dobrej zabawy. Pod opieką wychowawców klas i we współpracy z nimi, młodzież pokonywała kolejne konkurencje, walcząc o jak najlepsze wyniki. Przy akompaniamencie muzyki pierwszoklasiści współzawodniczyli ze sobą m.in. w rzucie piłką lekarską, przeciąganiu liny, biegu na 200 metrów. Nie zabrakło też zabawnych konkurencji typu rzut butem do celu, bieg w dwójkach z hula hop, układanie liter z własnych ciał. Uczestnikom dopisywał dobry humor i motywacja do wysiłku, którym wykazywali się podczas każdej z konkurencji.

W efekcie zmagań miejsce I zajęła klasa I TLi, miejsce II ex aequo zajęły klasy: I TL oraz I Br.

Po wręczeniu pucharów na uczniów czekał smaczny poczęstunek – pieczone kiełbaski, które przygotowały panie z Restauracji Helenka. Tym miłym akcentem zakończyliśmy trwającą prawie trzy godziny zabawę.

Serdeczne podziękowania należą się wychowawcom klas p. Małgorzacie Antosik, p. Agnieszce Jacków – Dąbrowskiej, p. Arkadiuszowi Terlikowskiemu oraz współorganizatorom stadionowych atrakcji p. Irenie Juszkiewicz oraz p. Dorocie Szefler.

Dziękujemy także uczniom klasy II Tli_G oraz IV TL, którzy zaangażowali się w przygotowanie i obsługę imprezy: Adamowi Husar, Sandrze Kuligowskiej, Monice Lewandowskiej, Justynie Radej, Marii Kaczmarek, Wiktorii Janickiej, Adrianowi Pawłowskiemu oraz Patrykowi Grabarczykowi.

W piątek 9 października uczniowie klas pierwszych bawili się podczas licznych konkurencji sportowych