Kwalifikacja naszych piłkarzy do meczu finałowego

Półfinałowy mecz piłki nożnej w ramach Nowosolady, który odbył się w dniu 30 maja oraz zakończył kolejnym sukcesem reprezentacji naszych piłkarzy otworzył im drogę do finałowych rozgrywek. Tym razem nasi chłopcy wygrali wynikiem 8:4 z drużyną uczniów ze Środowiskowego Hufca Pracy z Nowej Soli. W skład drużyny zwycięskiej weszli: Kulwas Dominik (bramkarz), Witkowski Bartosz, Dębski Paweł (1 bramka), Latacki Kamil (2 bramki), Grochowski Maciej (3 bramki), Sobczak Mateusz (1 bramka), Wawrzycki Dawid, Kołodziejski Wojciech (1 bramka). Tradycyjnie gratulujemy naszym piłkarzom i trzymamy kciuki za wygraną w meczu finałowym, który odbędzie się 6 czerwca. Naszymi kontrkandydatami w zmaganiach o I miejsce będzie drużyna z CKZiU „Elektryk” z Nowej Soli.

Kolejny sukces w Nowosoladzie z udziałem drużyny piłkarskiej daje naszym uczniom szansę