Lekcja z brytyjskim naukowcem.

Dnia 14 listopada w Piątce odbyła się pierwsza lekcja w ramach europejskiego projektu Prometeruse zajmującego się zmianami klimatycznymi na Ziemi. Przeprowadził ją koordynator projektu dr Benedict O’Donnell.
Młodzież wzięła również udział w pierwszym ( z czterech) quizów Kahoot! sprawdzając swoją wiedzę z zagadnień zmian klimatu. Grupą zaangażowaną w realizację projektu jest grupa języka angielskiego z klasy III TL.

W ramach projektu współpracujemy z uczniami ze szkoły Lette Verein zBerlina i wspólnie tworzymy the Blue Clan J.
Za tydzień łączymy się z naszymi partnerami z Niemiec na Skype i ustalamy plan współpracy.
Wszystko wskazuje na to, że przed nami pełen emocji rok!

Dnia 14 listopada w Piątce odbyła się pierwsza lekcja w ramach europejskiego projektu Prometeruse.