Mamy tytuł Mistrza w halowej piłce nożnej!!!

Dnia 25 stycznia w hali CKZiU „Elektryk” odbyła się decydująca dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowosolskiego impreza sportowa, którą był Finał Powiatowy Halowej Piłki Nożnej. Do etapu finałowego zakwalifikowały się 4 drużyny uczniowskie ze szkół: ZSP 2 „Nitki”, Liceum Ogólnokształcące, CKZiU „Elektryk” oraz piłkarze naszej kożuchowskiej Piątki. Poziom turnieju okazał się być bardzo wysoki i obfitujący w wiele emocji. Do walki o pierwsze miejsce przystąpiła reprezentacja piłkarzy z naszej szkoły oraz uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego z Nowej Soli. Zacięta, okupiona niebywałym wysiłkiem fizycznym i pełna zaskakujących zwrotów akcji gra, zakończyła się zwycięstwem piłkarzy reprezentujących naszą macierzystą szkołę. Tym samym uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Leszka Kołakowskiego w Kożuchowie zdobyli upragniony tytuł MISTRZA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Chłopcy podczas meczu zaprezentowali wysokiej klasy umiejętności piłkarskie i wykazali się skuteczną taktyką, co w efekcie zwiększyło znacznie ich szanse na powodzenie. Dla społeczności szkolnej zmagania piłkarzy to olbrzymi wkład w promocję sportu, zdrowego stylu życia oraz zasad fair play na boisku. Ostateczne podsumowanie osiągnięć w rozgrywkach halowej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Nowosolskiego przedstawia się następująco:

I miejsce - ZSP nr 5 im. Leszka Kołakowskiego,

II miejsce - LO im. K.K. Baczyńskiego,

III miejsce - ZSP nr 2 „Nitki”,

IV miejsce - CKZiU „Elektryk”,

V miejsce - ZSP nr 4 „Spożywczak".

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Kamil Latacki, Adrian Skołuba, Paweł Dębski, Bartosz Witkowski, Maciej Grochowski, Adrian Grabarczyk, Mateusz Glapka, Norbert Kremer, Kewin Ziubiński oraz Dominik Kulwas pełniący w drużynie rolę bramkarza. Na szczególną uwagę zasługuje uczeń klasy maturalnej Adrian Skołuba, który wywalczył tytuł Króla Strzelców zdobywając 8 bramek.

Piłkarzom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wywalczony dla szkoły tytuł Mistrza.

Do ostatecznych rozgrywek naszych piłkarzy zakończonych zwycięstwem doszło 25 stycznia