Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Uczniów kreatywnych, odważnych, jak i tych chcących się sprawdzić w roli fotografa, organizatorzy, czyli Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie zapraszają do udziału w konkursie. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najbardziej oryginalnych, a zarazem zaskakujących prac fotograficznych, ukazujących ciekawe zakątki rodzinnego miasta Kożuchowa i jego okolic. Ponadto konkurs ma się przysłużyć promocji rodzimych miejsc w regionie, a nawet na obszarze całego kraju. Pokażmy to, co u nas piękne, intrygujące, zabytkowe i godne uwieńczenia!. Konkurs „Ocalić od zapomnienia” stanowi pomysł na przypadające w tym roku obchody 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, który będzie do wglądu u pedagoga szkolnego pani Doroty Szefler oraz dodatkowo zostanie zamieszczony w gablocie samorządu uczniowskiego na I piętrze. Termin składania prac konkursowych upływa 30 września. Chętnych zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur. Karty zgłoszeniowe do konkursu są dostępne u pedagoga szkolnego.

Zapraszamy do konkursu fotograficznego "Ocalić od zapomnienia"