Oferta Orange Polska dla uczniów

W czasie pandemii wiele firm i osób prywatnych oferuje potrzebującym pomoc i realne wsparcie. Nasza szkoła również doświadczyła życzliwości i wsparcia ze strony operatora telekomunikacyjnego Orange Polska. Dzięki uprzejmości darczyńcy szkoła otrzymała 20 sztuk modemów LTE wraz z kartami SIM w ramach oferty Orange FLEX dla edukacji. Ta wyjątkowa oferta komórkowa jest w pełni cyfrowa i bezpieczna, a co najważniejsze umożliwi osobom nieposiadającym dostępu do Internetu swobodnie i komfortowo kontynuować naukę w systemie zdalnym. O szczegółach dotyczących skorzystania z ww. urządzenia uczniowie poinformowani zostaną za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus. Prosimy o zapoznanie się z ofertą.

Szkoła w ramach projektu Orange FLEX pozyskała modemy dla uczniów