Pożegnanie tegorocznych absolwentów

Dnia 27 kwietnia miało miejsce uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów. W uroczystości, oprócz opuszczających mury szkoły spedytorów, udział wzięli zaproszeni rodzice, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska. Przybyłych na ceremonię gości przywitała dyrektor szkoły pani Irena Szwarc. Nie zabrakło słów podziękowania za lata wspólnie spędzone, w tym za reprezentowanie szkoły na imprezach lokalnych, sportowych oraz charytatywnych. Za wkład w osiągnięcia naukowe, sportowe i nie tylko, młodzież odebrała dyplomy i nagrody książkowe. Jako pierwsza wystąpiła uczennica Emilia Wajman, która odebrała nagrodę w kategorii Absolwent Roku. Za imponującą średnią ocen 5,44 oraz wzorowe zachowanie Nagrodę Starosty Nowosolskiego w postaci tabletu i listu gratulacyjnego wręczył maturzystce wicestarosta nowosolski pan Przemysław Ficner. Nie zabrakło też nagród i podziękowań dla tegorocznych maturzystów w pozostałych kategoriach. I tak, w kategorii Mistrz Frekwencji odznaczone zostały Agnieszka Żarowska oraz Emilia Wajman. Za wieloletnie i godne reprezentowanie szkoły w zmaganiach sportowych podziękowania otrzymali: Patrycja Piechowiak, Marcin Pachurka, Adrian Skołuba, Bartosz Witkowski oraz Paweł Dębski. W kategorii praca na rzecz szkolnego wolontariatu słowa uznania i wdzięczności skierowane zostały do Kamili Białas, Anny Wadas, Patrycji Piechowiak, Agnieszki Żarowskiej oraz Marcina Pachurki. Pożegnanie absolwentów, to także moment na podziękowania rodzicom naszych uczniów. Listy gratulacyjne z rąk dyrektora szkoły pani Ireny Szwarc oraz wychowawcy klasy pani Anny Dziuda – Smak otrzymali państwo Jolanta i Andrzej Wajman oraz Iwona i Piotr Ludwiniak.

Całość imprezy pod okiem wychowawcy pani Anety Łozińskiej przygotowali uczniowie klasy III Technikum logistyczno – informatycznego. Po części oficjalnej prowadzonej przez Klaudię Mędluk oraz Łukasza Wojdowicza miała miejsce część artystyczno – rozrywkowa. W jej trakcie zaprezentowane na wesoło i z dużą dawką humoru zostały sylwetki żegnanych spedytorów, którzy przez 4 lata towarzyszyli nam podczas uroczystości szkolnych, zarówno tych wzniosłych, jak i tych zabawnych. Na cześć absolwentów gospodarze nakręcili krótki film oraz przedstawili w formie prezentacji multimedialnej kalejdoskop wydarzeń z życia klasy IV Ts. Na zakończenie każdy z absolwentów otrzymał upominek – brelok do kluczy w postaci europalety symbolizującej zawód spedytora.

Podczas uroczystości pożegnania tegorocznych absolwentów nie zabrakło kwiatów symbolizujących wdzięczność dla nauczycieli za trud wychowania i nauczania oraz obopólnych podziękowań. Teraz pozostało nam tylko życzyć starszym koleżankom i kolegom powodzenia na maturze i w dorosłym życiu!.

Dnia 27 kwietnia miała miejsce uroczystość zakończenia edukacji w naszej szkole klasy IV Ts