Pokaż swoją choinkę!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice

Wychodzimy do Was z propozycją wzięcia udziału w szkolnej akcji pod hasłem „Pokaż swoją choinkę”. Inicjatywa, o której mowa, choć wirtualna pozwoli członkom społeczności szkolnej wspólnie cieszyć się widokiem domowych choinek, a także zbliżyć się do siebie w tym magicznym dla wszystkich okresie przedświątecznym.

Choinka jest niewątpliwie jednym z istotniejszych symboli świąt, daje radość, cieszy oczy, pod nią szukamy co roku prezentów i przy jej blasku zasiadamy do wigilijnej wieczerzy.

Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do przesyłania zdjęć swoich choinek na adres mailowy pani Agnieszki Jacków – Dąbrowskiej:

ajackowdabrowska@zsp5kozuchow.pl

Efekty naszej akcji będziecie mogli zobaczyć na stronie internetowej szkoły oraz szkolnym Facebooku tuż przed świętami.

Zapraszamy uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli do udziału w szkolnej akcji