Regulamin Turnieju Gier Sieciowych CS:GO

Treść: 

Regulamin Turnieju Gier Sieciowych CS:GO

Dzień Otwarty w Piątce

23.04.2018

 

§1 Postanowienia ogólne

Poniższy Regulamin Turnieju dotyczy rozgrywek turnieju Counter-Strike Global Offensive , który odbędzie się w dniach 23 kwietnia, podczas Dnia Otwartego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie.

 

Każdy z uczestników Turnieju zobowiązany jest do zaznajomienia się z Regulaminem oraz jego przestrzegania. Przystąpienie do rozgrywek równoważne jest akceptacją postanowień Regulaminu.

Udział w Turnieju jest otwarty dla młodzieży gimnazjalnej.

Uczestnicy korzystają ze sprzętu i kont dostarczonych przez szkołę.

 

§2 Rozgrywki

Turniej składa się z 3 rozgrywek. Każda z nich uzależniona jest od etapów wizyt uczniów z gimnazjum. W grze biorą udział drużyny 5 osobowe. Rozgrywki mają na celu wytypować najlepszą drużynę.

Drużyna powinna zgłosić swoje uczestnictwo drogą e-mailową na adres: mwojciechowski@zsp5kozuchow.pl wraz z podaniem imion i nazwisk uczestników, szkoły oraz klasy, do której uczęszczają.

Zgłoszenia na Turniej należy dokonać do 22.04.2018.

 

§3 Nagrody

Nagrodą główną jest voucher na bilet weekendowy dla najlepszego gracza w zwycięskiej drużynie na najbliższy Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach. Pozostali uczestnicy turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

 

§4 Przebieg turnieju

W zależności od ilości zgłoszonych i obecnych drużyn rozgrywki będą prowadzone w systemie “Do dwóch przegranych”. Ilość poszczególnych gier i rund uzależniona będzie od ilości graczy. Rozgrywki ze względu na duże limity czasowe będą czasowo ograniczone. Szczegóły ustalone zostaną na miejscu.

§5. Zawodnicy

Jeden gracz może być tylko w jednym zespole. Nie ma możliwości zmiany zespołu w trakcie rozgrywki. Zabrania się stosowania wulgaryzmów w postaci mówionej, czy pisanej podczas toczenia rozgrywek.

 

§6. Zespoły

Zespół składa się maksymalnie z 5 graczy. Członkowie zespołu muszą pochodzić z gimnazjum lub w wyjątkowych przypadkach ze szkoły podstawowej.

 

§7. Rozgrywki

Gra będzie się odbywać na sprzęcie dostarczonym przez organizatora.

Mapy, które będą dostępne na turnieju to:

· de_dust2

· de_mirage

· de_nuke

· de_cbble

· de_inferno

· de_overpass

· de_cache

· de_train

 

Karane jest używanie błędów gry.

Zabronione jest używanie chatu do obrażania zawodników drużyny przeciwnej.

 

§8. Fair play

Zakazuje się używania wszelkiego rodzaju cheatów i modyfikacji gry

Niedozwolone jest:

· stosowanie wszelkich błędów w grze oraz błędów w projekcie map
· stosowanie wszelkich cheatów oraz modyfikacji gry
· celowe poddanie meczu przeciwnikowi
· niesportowe zachowanie rozumiane jako wulgaryzmy, prowokowanie, zachowanie niezgodne z ogólnie rozumianymi normami społecznymi skierowane przeciwko innym uczestnikom wydarzenia
· negatywne wypowiedzi dotyczące organizatorów oraz ich partnerów.

 

Nie można się spóźnić na mecz pod rygorem oddania gry walkowerem.

 

§9. Postanowienia końcowe

Organizator nie będzie ponosił odpowiedzialności za problemy, które wyniknęły podczas przeprowadzania turnieju, a w szczególności jeżeli nastąpiły one na skutek zdarzeń niezależnych od niego lub czynników, których nie mógł przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

 

Kwestie sporne podczas turnieju, nie ujęte w regulaminie rozstrzygają: organizator oraz administrator, którzy mogą, lecz nie muszą uwzględnić opinie kapitanów zespołów.

Regulamin wchodzi w życie w dniu publikacji.

 

Przedstawiamy Regulamin dotyczący rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive podczas Dnia Otwartego w Piątce