Rusza nabór wolontariuszy do WOŚP!!!

Rekrutacja wolontariuszy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018

Spotkanie dla wolontariuszy zainteresowanych udziałem w styczniowej WOŚP odbędzie się w dniu 24 listopada (piątek) o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Chopina 11 w sali nr 3.
Jeżeli chcesz być wolontariuszem WOŚP podczas 26 Finału w Kożuchowie to zastosuj się do instrukcji.

1. Wypełnij ankietę, która dostępna jest u pedagoga szkolnego pani Doroty Szefler i podpisz ją. W przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest podpis rodzica/opiekuna prawnego.

2. Przygotuj zdjęcie (zdjęcia legitymacyjne w formacie nie mniejszym niż 800x800 pikseli).

3. Zdjęcie dostarcz w wersji elektronicznej na spotkanie lub wyślij wcześniej na podany adres e-mail: marcin_mcis@wp.pl lub w wiadomości priv. Uwaga w nazwie pliku wpisujemy swoje imię i nazwisko np. anna_kowalska.jpg.

4. Przyjdź z wypełnioną ankietą na spotkanie w dniu 24 listopada w SP 1. Tam uzyskasz więcej informacji.

Uwaga ‼

• Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza WOŚP, dostępnym na stronie www.wosp.org.pl.

• Ilość miejsc przyznanych nam przez WOŚP jest ograniczona !!! Dlatego samo złożenie ankiety nie jest jednoznaczne z przyznaniem statusu Wolontariusza WOŚP.

• Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują w towarzystwie osoby pełnoletniej za zgodą Szefa Sztabu.

• Zgłoszenia niepełne (brak danych w ankiecie, brakzdjęcia) nie będą brane pod uwagę.

Uczniowie chcący włączyć się w tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy