Stypendium szkolne z Urzędu Miasta

WYPŁATA STYPENDIUM SZKOLNEGO

DLA OSÓB REALIZUJACYCH ŚWIADCZENIE W URZĘDZIE MIEJSKIM

W związku z czasowym zamknięciem Urzędu Miejskiego w Kożuchowie dla bezpośredniej obsługi interesantów informuję, iż rozliczenie przyznanego stypendium szkolnego można realizować w następujący sposób:

faktury, rachunki potwierdzające poniesione wydatki w ramach stypendium szkolnego wraz z wypełnionym pismem przewodnim (druk można pobrać na stronie internetowej gminy lub dostępny jest przy skrzynce podawczej, dopuszcza się także możliwość odręcznego pisma) należy składać w zamkniętych kopertach

do skrzynki podawczej umieszczonej przy głównym wejściu do urzędu.

Koperty należy opisać:

„ WYDZIAŁ OŚWIATY-STYPENDIUM SZKOLNE”.

Po weryfikacji w/w dokumentów środki zostaną przekazane bez zbędnej zwłoki na wskazany przez wnioskodawcę rachunek bankowy.

Druk pisma przewodniego znajdować się będzie w informacji wystosowanej przez pedagoga szkolnego do rodziców/opiekunów prawnych za pośrednictwem dziennika librus.

Dorota Szefler

Informacja dla rodziców uczniów pobierających stypendium