Szkolny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest uczestniczenie młodzieży w Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. To niezwykle pożyteczne przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim, co roku gromadzi rzesze młodych ludzi, którzy chcą nie tylko sprawdzić, ale także poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pożarnictwa. Turniej, o którym mowa nadal cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród uczniów technikum i szkoły branżowej. Każdego roku w przygotowanie i regulaminowe przeprowadzenie imprezy na etapie szkolnym zaangażowany jest pan Mirosław Lewandowski, którego wspierają przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Kożuchowa. Tegoroczna edycja miała miejsce 25 lutego i zgromadziła 23 uczestników z klas: I TL, I BR, II TLi oraz III TL. Zawodnicy turnieju mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 40 pytań. Po zweryfikowaniu poziomu wiedzy uczestników, komisja konkursowa na podstawie wyników końcowych testu wyłoniła 10 najlepszych uczniów. Wyróżnieni uczniowie na etapie szkolnym konkursu otrzymali dyplomy i podziękowania.

I miejsce – Martyna Romanik (II TLi)

II miejsce – Agata Padarz (I BR)

III miejsce – Marzena Godecka (I TL)

IV miejsce – Igor Mularczyk (I BR)

V miejsce – Marta Jachimowicz (I TL)

VI miejsce – Marcel Piechowiak (I BR)

VII miejsce – Kamil Sadowski (I BR)

VIII miejsce – Dagmara Godecka (I TL)

IX miejsce – Marlena Wójcik (II TLi)

X miejsce – Jarosław Ilczyszyn (I BR)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

25 marca miały miejsce eliminacje do miejsko-gminnego etapu turnieju