Szkolny Turniej Logistyczny

W czwartek 16 stycznia miała miejsce III edycja Szkolnego Turnieju Logistycznego pod hasłem Zaopatrywanie produkcji i organizowanie gospodarki magazynowej. Organizatorkami konkursu były panie: Małgorzata Antosik oraz Joanna Dudek, adresatami zaś uczniowie klasy II Technikum logistycznego. Przygotowane dla uczestników zadania tematycznie związane były typowo z profesją logistyka. Uczniowie mieli sposobność wykazania się kreatywnością, wiedzą i umiejętnościami nabytymi w ramach przedmiotów zawodowych. Młodzież w grupach zadaniowych pracowała nad realizacją zamówienia. Wśród zadań do wykonania należało m.in.: określić zapotrzebowanie na materiały do produkcji, opracować odpowiednią dokumentację, sporządzić fakturę VAT, dokonać analizy tekstu i określić, które ze stwierdzeń są prawdziwe, a które fałszywe.

Turniej to nie tylko dobra zabawa. To przede wszystkim możliwość sprawdzenia się podczas pracy w grupie i wykazania się umiejętnościami interpersonalnymi. Rywalizacja pomiędzy drużynami okazała się wyrównana, jednak zawsze wyłoniony musi zostać zwycięzca, co też miało miejsce w podsumowaniu turnieju.

I miejsce drużyna w składzie: Marta Jachimowicz, Szymon Konat, Łukasz Cygan, Zuzanna Kuchta, Jakub Stec.

II miejsce drużyna w składzie: Dagmara Godecka, Marzena Godecka, Paulina Matejko, Maciej Bukowski.

Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za udział w turnieju, zaś zwycięzcom gratulujemy wygranej!.

Za nami II edycja turnieju wiedzy logistycznej