Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap drugi.

Drugi, miejsko – gminny etap ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom” odbył się 1 marca w sali radnych Urzędu Miejskiego w Kożuchowie. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, finalistów szkolnej edycji w/w turnieju. Ten etap eliminacji do rozgrywek na szczeblu powiatowym składał się z dwóch części – pisemnej i ustnej. Po części testowej do etapu ustnego zakwalifikowała się nasza uczennica Martyna Romanik (II TLi), która ostatecznie w rozgrywkach miejsko – gminnych zajęła III miejsce, tym samych kwalifikując się do Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym. Martynie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, tym razem na szczeblu wojewódzkim!

Sześcioro uczniów z najlepszymi wynikami reprezentowało szkołę w II etapie