Uroczystość wręczenia świadectw dojrzałości oraz nagród

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Leszka Kołakowskiego w Kożuchowie serdecznie zaprasza tegorocznych absolwentów klasy IV Technikum logistycznego oraz III LOD na uroczyste wręczenie świadectw. Podczas uroczystości zaplanowane zostało również rozdanie nagród uczniom wyróżnionym, w tym Nagrody Absolwenta Roku, którą zasłużenie otrzyma Adrian Górski. W rozdaniu świadectw oraz wręczaniu nagród uczestniczyć będzie Starosta Nowosolski Pani Iwona Brzozowska. Osoby zainteresowane udziałem w uroczystości zapraszamy dnia 10 czerwca (środa) o godzinie 12.00 do sali 101 (wejście B). Z powodów organizacyjnych prosimy absolwentów o kontakt z Panią Małgorzatą Antosik celem potwierdzenia przybycia (do dnia 5 czerwca).

W przypadku osób, które nie będą mogły uczestniczyć w uroczystości informujemy, iż odbioru świadectw można dokonać dnia 8 czerwca (poniedziałek) w sali nr 19 (wejście B), w godzinach 12.00 – 13.00.

Absolwentom przypominamy o konieczności przestrzegania istniejących procedur bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki, dozwolone odstępy).

Serdecznie zapraszam

Irena Szwarc

Tegorocznych absolwentów zapraszamy na wręczenie świadectw dojrzałości