Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

O tym, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to wydarzenie na skalę nie tylko ogólnopolską świadczą doniesienia z mediów. Na sukces tej szlachetnej inicjatywy pracują wszyscy, którym bliska jest idea niesienia pomocy potrzebującym. Każda osoba zaangażowana w przedsięwzięcie ma swój skromny udział w jej powodzeniu. Po raz kolejny młodzież i pracownicy kożuchowskiej Piątki udowodnili, że na nich również można liczyć. W niedzielę 12 stycznia w murach szkoły gościliśmy mieszkańców Kożuchowa oraz uczniów zaprzyjaźnionej z nami Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Szkoły Podstawowej Nr 2. Wśród zaplanowanych atrakcji odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową, halową piłkę nożną oraz zajęcia w pracowni informatycznej pod hasłem OT – Robot. Licznie zgromadzeni mieli sposobność integrować się podczas dobrej zabawy. Humor i pozytywny nastrój towarzyszył zarówno organizatorom, jak i uczestnikom imprezy.

Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania należą się wszystkim tym, którzy swoją obecnością uświetnili to wyjątkowe wydarzenie!

12 stycznia w Naszej szkole wiele się działo...