XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Transport i Logistyka to niewątpliwie ważny obszar polskiej gospodarki, dlatego istotnym jest, aby tworzyli go wykwalifikowani specjaliści. Udział w olimpiadzie, to nie tylko propagowanie logistyki w szkole, lecz także okazja do zgłębiana wiedzy z obszarów branży TSL i wkład w kształtowanie jej rynku. Idąc tym tokiem myślenia, można stwierdzić, iż za lat kilka, to między innymi laureaci tego prestiżowego współzawodnictwa zasilą sektor transportu, spedycji i logistyki. Udział naszej młodzieży w tego typu przedsięwzięciach ma na celu wpłynąć na jakość ich kształcenia, jako przyszłych logistyków. To również sposobność oceny poziomu własnej wiedzy z zakresu logistyki, a w przyszłości szansa na otrzymanie stażu, czy nawet pracy w wymarzonej firmie logistycznej. To także ułatwiony start na uczelnie wyższe dla finalistów. Wiele zależy od samych uczniów, ich podejścia i przygotowania. W tegorocznej XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej swoich sił próbowali uczniowie: Natalia Chaberek, Milena Ficner, Daria Godecka, Adrian Górski, Marta Majczak, Klaudia Mędluk, Wojciech Żukowski. Nad regulaminowym przebiegiem zawodów czuwała szkolna komisja konkursowa w składzie: pani Joanna Dudek, pani Małgorzata Antosik oraz pani Monika Zabrocka.

Za nami szkolny etap tegorocznej olimpiady logistycznej