Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca społeczność szkolna Piątki wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyła w uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Jest to niewątpliwie bardzo podniosły moment i czas na podziękowania, wyróżnienia, ale także pożegnanie ostatniego rocznika Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Tegoroczną ceremonię uświetnili swoją obecnością przedstawiciele patronackiego i zaprzyjaźnionego ze szkołą 11 batalionu remontowego z Żagania w osobach: dowódcy batalionu ppłk. Ireneusza Maślanki oraz oficera ds. wychowawczych por. Marka Cieplickiego. W tym szczególnym dla uczniów i nauczycieli dniu wybrzmiało wiele miłych i ciepłych słów. Dyrektor szkoły pani Irena Szwarc dziękowała wszystkim zgromadzonym za całoroczny wkład pracy zarówno w naukę, jak i działalność na rzecz szkoły. Ponadto poinformowała osoby przybyłe na uroczystość o uczniach wyróżnionych  na Powiatowym Zakończeniu Roku Szkolnego. Głos zabrał również ppłk. Ireneusz Maślanka, który gratulował młodym ludziom pomyślnego zakończenia roku szkolnego, życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym oraz owocnej na dalsze lata współpracy placówki z batalionem. Na zakończenie swojego wystąpienia dowódca batalionu wręczył na ręce dyrektor szkoły symboliczny upominek (model wozu bojowego) oraz nagrodził uczennicę klasy II Tli Klaudię Mędluk jako kadeta klasy wojskowej z najwyższą średnią ocen.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wielu z naszych uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz udział w szkolnych i powiatowych konkursach tematycznych. Po części uroczystej, którą prowadzili uczniowie klasy II TLi Klaudia Mędluk oraz Łukasz Wojdowicz  na scenie wystąpili uczniowie klasy I TL oraz II Tli, którzy pod kierunkiem pani Małgorzaty Antosik oraz pani Agnieszki Jacków – Dąbrowskiej przygotowali pełen humoru występ artystyczny.

Dnia 23 czerwca 2017 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego