Zasłużony sukces naszych piłkarzy!

Ostatni finałowy mecz piłki nożnej w ramach Nowosolady okazał się być ogromnym sukcesem dla drużyny chłopców z naszej szkoły. W emocjonującym meczu z drużyną „Elektryka” ekipa naszych sportowców wykazała się nie lada umiejętnościami, opanowaniem oraz kondycją i wytrwałością. Zmagania piłkarskie były zacięte, na wysokim sportowym poziomie i zakończyły się zwycięskim wynikiem 7:6 dla drużyny naszych uczniów w osobach: Maciej Grochowski (3 bramki), Paweł Dębski (1 bramka), Kamil Latacki (1 bramka), Adrian Skołuba (1 bramka), Norbert Kremer (1 bramka), Bartosz Witkowski, Dominik Kulwas, Mateusz Sobczak, Dawid Wawrzycki, Marcin Kaczyński oraz Wojtek Kołodziejski. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie kożuchowskiej Piątki!!! Wasz sukces napawa dumą grono pedagogiczne oraz kolegów i koleżanki ze szkoły. Życzymy dalszych sukcesów!.

W meczu finałowym Nowosolady piłkarze z Piątki zdobyli I miejsce