Akcja "Ocalić od zapomnienia"

Ocalić od zapomnienia”

Inicjatorzy przedsięwzięcia w osobach członków Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami i księdzem Danielem Piejko apelują do wszystkich uczniów Piątki o wsparcie tej szlachetnej idei. Możecie zaoferować swoją pomoc poprzez przyłączenie się do zbiórki zniczy lub porządkowanie opuszczonych i zaniedbanych grobów starego cmentarza katolickiego przy ul. Spacerowej.

W terminie do 22 października osoby zainteresowane mogą podarować znicze. Miejscem wyznaczonym na zbiórkę jest biblioteka szkolna. Porządkowanie nagrobków odbędzie się dnia 23 października o godzinie 15.30.

Wraz z nami w akcji udział wezmą młodsi koledzy i koleżanki z Gimnazjum Samorządowego w Kożuchowie.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy akcji Ocalić od zapomnienia – Wolontariusze, Opiekunowie, ks. Daniel Piejko.