Pomoc dla Eli.

W listopadzie bieżącego roku miną trzy lata, odkąd nasza szkoła włączyła się do akcji charytatywnej pod hasłem Pomoc dla Eli. Dziewczynka ze względów zdrowotnych wymaga w dalszym ciągu stałej, specjalistycznej opieki medycznej, ze wskazaniem na zabiegi rehabilitacyjne. Wielokrotnie nasi uczniowie wykazali się inicjatywą niesienia pomocy osobom potrzebującym. I tym razem również apelujemy do młodzieży naszej szkoły o aktwne włączenie się do zbiórki surowców wtórnych. Mowa tu o plastikowych nakrętkach od butelek oraz samych butelkach po chemii gospodarczej, posiadających oznaczenia PP, PE lub HDPE (koniecznie wypłukane i pozbawione etykietek). Z pieniędzy uzyskanych ze skupu w/w surowców Ela będzie miała sfinansowaną rehabilitację, która jest podstawą do zwiększenia szans dziewczynki na lepsze funkcjonowanie. Miejscem wyznaczonym na zbiórkę jest biblioteka szkolna.

Zachęcamy do pomocy - Dorota Szefler, Renata Raczykowska (opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza).