Wolontariusze w corocznej akcji Kożuchowianie- Kożuchowianom.

Zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie naszej szkoły na przełomie listopada i grudnia uczestniczą w akcji Kożuchowianie - Kożuchowianom.

Aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla rodzin potrzebujących pomocy i wsparcia były radosne i dostatnie, zorganizowana została po raz kolejny zbiórka  żywności. Do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu zgłosiło się wielu uczniów naszej szkoły. Wśród nich są również członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Harmonogram dyżurów wolontariuszy w ramach w/w akcji przedstawia się następująco:

27.11.2010 r. (sobota), godz. 9.00 - 13.00

•   (PSS "Jubilat") - Paula Wijas, Monika Urbańska, Alina Hudak, Jolanta Wójtowicz
  •   ( Chata Polska) - Martyna Strzemińska, Marcelina Wajman, Edyta Nowak, Izabela Kornobis
  •   ( Biedronka) - Aleksandra Gajda, Patrycja Barłóg

04.12.2010.r.(sobota), godz. 9.00 - 13.00