Dlaczego warto wybrać kierunek technik informatyk w Piątce?

Treść: 

Warto wybrać kierunek technik informatyk w Piątce gdzie na profilu wojskowym zyskujesz potrójnie:

Po pierwsze: zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, z dużym naciskiem nie tylko na wiedzę ale i praktykę. Dodatkowo zyskujesz ucząc się rzeczy związanych z profilem wojskowym: cyberatak i ochrona sieci (dodatkowe umiejętności niezbędne na rynku pracy). Kolejnym dużym plusem kierunku technik informatyk jest fakt odbywania praktyk w profesjonalnych firmach, gdzie nauczysz się jak funkcjonują i czym zajmują się firmy z działu IT. Praktyki zawodowe odbywają się zarówno w kraju jak i za granicą (Wielka Brytania, Niemcy). W wielu szkołach zajęcia pozalekcyjne odbywają się późnym popołudniem: u nas od 14:00-16:00 przez co, dzięki szkole na miejscu masz jeszcze wiele czasu, którego nie tracisz na dojazdy (w ciągu tygodnia na dojazdy tracisz od 8 do 16 godzin!!!). 

Po drugie: podręcznik do przedmiotów zawodowych otrzymujesz w prezencie

Pod trzecie: od września 2016 do czerwca 2022 r. w ramach projektu Unii Europejskiej modernizujemy sprzętowo naszą placówkę i stawiamy na rozwój naszych uczniów, przez realizację wielu ciekawych obozów i warsztatów wyjazdowych np. kursy informatyczne:

  • Projektowania i druku 3D,
  • ECDL,
  • NDG Linux Essentials,
  • AutoCAD,
  • Profesjonalna budowa witryn w oparciu o AngularJS i Bootstrap
  • Robotyki na LEGO MindStorm i Arduino
  • Grafiki komputerowej i składu tekstu (praktyczne użycie aplikacji np.: Adobe Photoshop, Adobe Premiere itp.)

Jak widzicie warto wybrać naszą ofertę. A biorąc pod uwagę fakt, że nasi absolwenci są cenionymi pracownikami wielu firm o profilu informatycznym oraz studentami wielu uczelni o profilu ściśle związanym z informatyką będzie to wybór trafiony.  

 

 

 

 

 

Poniżej znajduje się wycinek z naszych zajęć.

Kategoria wpisu: