4TL

29 kwietnia 2022r. pożegnaliśmy uczniów klasy 4TL. Podczas uroczystości, w której wzięli udział absolwenci nie zabrakło także wspaniałych gości: pani Sylwia Wojtasik-Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego wręczyła Nagrodę Starosty absolwentce roku -Dagmarze Godeckiej za najwyższą średnią uzyskaną w trakcie edukacji , rodzice uczniów odebrali listy gratulacyjne, a przedstawicielka Rady Rodziców przekazała serdeczne gratulacje i życzenia . Młodsi koledzy z klasy 3TLIG we wzruszających słowach podziękowali absolwentom za wspólne chwile i życzyli im wszelkiej pomyślności zarówno na maturze, jak i w życiu zawodowym.

Na pamiątkę absolwenci zostali obdarowani pamiątkowymi złotymi statuetkami i słodkościami.