Dzień Otwarty

Jeśli poznawać szkołę i jej walory to tylko poprzez dobrą zabawę. Taką możliwość podczas Dnia Otwartego Szkoły mieli uczniowie klas ósmych.

Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kożuchowie, Szkoły Podstawowej w Mirocinie Dolnym oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Stypułowie wzięła udział w podchodach "Poznaj Piątkę".

Zadaniem gości było odszukanie gabinetów oznaczonych rozmaitymi symbolami, a następnie rozwiązanie przygotowanych przez nauczycieli punktowanych zadań.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Natomiast dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek.

Przedsięwzięcie przygotowane przez społeczność Piątki, spotkało się z ogromną aprobatą absolwentów szkół podstawowych.