Martyna Romanik - absolwent roku

Martyna Romanik - absolwent rokuMartyna Romanik - absolwent rokuMartyna Romanik - absolwent roku

Dnia 30 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klasy IV Technikum logistyczno – informatycznego. Po czterech latach nauki odebrali oni zasłużone i upragnione świadectwa ukończenia szkoły. To ważny moment w ich życiu, będący także wstępem do podejmowania dalszych, dojrzałych decyzji życiowych – tych edukacyjnych, osobistych, jak i zawodowych.

Dla ucznia, który przez cztery lata nauki osiągnął najlepszy końcowy wynik w nauce oraz odznaczał się wzrokową postawą, tradycyjnie jak co roku dedykowany został zaszczytny tytuł Absolwenta Roku – Nagrody Starosty Nowosolskiego. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych tegorocznych absolwentów nie zabrakło także ucznia naszej szkoły. Ten prestiżowy w środowisku uczniowskim tytuł zdobyła MARTYNA ROMANIK, której serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również Staroście Pani Iwonie Brzozowskiej za wręczenie nagrody naszej uczennicy oraz docenienie jej wieloletniego wysiłku, jakim wykazała się w drodze do samodoskonalenia, a który to wysiłek pewnością opłaci się w dalszej karierze edukacyjnej.