Tegoroczna - czwarta już edycja BIEGu REKRUTA jest już za nami.

Relacja z 4 Biegu Rekruta

Dziękujemy uczestnikom biegu za sportową rywalizację i walkę do ostatniego metra! Pogoda nam dopisała, warunki na trasie były rewelacyjne!

Przeczytaj relację z poprzedniej edycji:  Bieg Rekruta 2019

Bieg Rekruta, jak wiecie to konkurencja dla klas o profilu wojskowym, ale i także dla uczniów szkół podstawowych.

W tym roku składał się on z 10 konkurencji m.in. toczenie dużej opony, rzut granatem, strzelanie do tarczy, tor z przeszkodami, RKO, czołganie pod zasiekami oraz zagadka z szyfrem, przenoszenie rannego, puzzle z map oraz rozkładanie pałatki.

Dystans jaki uczestnicy mają do pokonania ma ponad 5 km i odbywa się na terenie byłego poligonu wojskowego, nieopodal Mirocina Dolnego.

Bieg odbywa się pod patronatem Starosta Nowosolski, 11 Batalion Remontowy z Żagania oraz Lasy Państwowe.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce przypadło Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie, natomiast drugie Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie.

W kategorii szkół ponadpodstawowych wygrał "Elektryk" Nowa Sól, drugie miejsce przypadło nam Piątka Kożuchów a trzecie wywalczyli kadeci z Spożywczak- ZSP nr 4.

Zwycięzcom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy za czynną pomoc w organizacji i przebiegu kadetom, uczniom i Radzie Rodziców z Piątka Kożuchów, opiekunom uczniów i kadetów z innych szkół.

Nasze szczere podziękowania kierujemy też ku sponsorom: Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Rybak oraz Jarzyny Meyer ❤❤

A nam, organizatorom pozostaje jeszcze podsumować BIEG i zrealizować w przyszłym roku Piątą edycję (ta cyfra zobowiązuje 😀) jeszcze lepszą!!

Do zobaczenia za rok!!! 🙂