Bieg Rekruta 2021

Tegoroczna - czwarta już edycja BIEGu REKRUTA jest już za nami.

Relacja z 4 Biegu Rekruta

Dziękujemy uczestnikom biegu za sportową rywalizację i walkę do ostatniego metra! Pogoda nam dopisała, warunki na trasie były rewelacyjne!

Bieg Rekruta

Bieg Rekruta jest cykliczną imprezą o wymiarze militarno-sportowym, odbywającą się na przełomie września i października na terenie byłego poligonu w Kożuchowie. Bieg Rekruta to cykliczny turniej dla klas mundurowych oraz klas ósmych ze szkół podstawowych

Celem biegu jest propagowanie sportów proobronnych wśród młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych gminy Kożuchów oraz powiatu nowosolskiego.

Bieg Rekruta

Dnia 29 października po raz trzeci byliśmy gospodarzami Biegu Rekruta, przedsięwzięcia cieszącego się dużym zainteresowaniem, szczególnie klas mundurowych. Tegoroczna edycja różniła się od innych tym, iż objęła swoim zasięgiem także uczniów zaprzyjaźnionych z nami szkół podstawowych (SP Mirocin Dolny, SP 1 Kożuchów, SP 2 Kożuchów). Wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowosolskiego oprócz dwóch drużyn z kożuchowskiej Piątki do walki stanęła drużyna ze Szkoły Ponadgimnazjalnej nr 4 „Spożywczak” z Nowej Soli.

Subskrybuj Bieg Rekruta