Drodzy Uczniowie, przypominamy, iż z dniem 17 maja przez okres dwóch tygodni obowiązywać Was będzie nauka w systemie hybrydowym. Oznacza to, iż część klas uczestniczyć będzie w zajęciach stacjonarnie, na terenie placówki, natomiast druga połowa młodzieży uczyć się będzie zdalnie z domu.

Termin:

Uczniowie wskazanych klas pracują stacjonarnie [ zajęcia w szkole]

Uczniowie wskazanych klas pracują zdalnie [ praca w domu]

Od 17 do 23 maja

1 TLi, 1 TL, 3 BR_G, 2 BR_G

2 TLi_P, 3 TLi,1 BR_P, 2 BR_P

Od 24 do 30 maja

2 TLi_P, 3 TL, 1BR_P, 2 BR_P

1 TLi, 1 TL, 3BR_G, 2 BR_G

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego organizacja zajęć w szkole odbywać się będzie w zgodzie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego, do których zaliczamy:

• dystans (min. 1,5 metra między osobami);

• dezynfekcja dłoni oraz pomieszczeń klasowych (przed i po zajęciach);

• maseczka w przestrzeniach wspólnych, gdy nie można zachować dystansu pomiędzy grupami;

• wietrzenie pomieszczeń klasowych przed i po zajęciach.

Równie istotnym jest, aby uczeń uczęszczający na zajęcia do szkoły był zdrowy i nie posiadał objawów infekcji, tj. katar, czy kaszel.

Od dnia 31 maja szkoły i placówki oświatowe rozpoczną funkcjonowanie w trybie stacjonarnym – więcej informacji o procedurze w dzienniku Librus.

Do zobaczenia w szkole, czekamy na Was!

Dyrekcja szkoły, nauczyciele.