Dzień Dziecka 2021

Z okazji Dnia Dziecka kożuchowska Piątka przygotowała dla swoich uczniów moc atrakcji, których finał odbył się na stadionie miejskim w Kożuchowie. Pogoda tego dnia dopisała, więc młodzież bawiła się na świeżym powietrzu. Wśród atrakcji nie zabrakło rozgrywek sportowych i gier zręcznościowych. Był też tor przeszkód oraz rozmaite zabawy, podczas których uczniowie mogli wykazać się wiedzą i sprytem. Młodzież, której towarzyszyli nauczyciele mogła poczuć znowu atmosferę bliskości oraz integracji w gronie społeczności szkolnej, której stanowią istotny element. Nasza szkoła nie raz wykazała się pomysłowością w organizacji udanych imprez. Tak było też i tym razem! Wszyscy, zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy stanęli na wysokości zadania. W przedsięwzięciu wsparli nas również przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Nowej Soli, którzy przygotowali dla uczniów ciekawy pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Zwieńczeniem zabawy był poczęstunek przygotowany przez pracowników szkoły oraz Radę Rodziców. Każda z klas otrzymała z rąk dyrektora szkoły pani Ireny Szwarc słodki upominek w postaci pysznych czekoladek ufundowanych przez Fabrykę czekolady TOMS z Nowej Soli. Naszym darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

Wszystkim, którzy współtworzyli oraz uczestniczyli w tym niewątpliwie udanym wydarzeniu należą się gorące podziękowania!!! Mamy nadzieję, iż w nowym roku szkolnym nie zabraknie tego typu imprez, które nie tylko scalają społeczność szkolną i cementują relacje koleżeńskie, ale też na długo pozostają w naszej pamięci.